KOLBUD

Witamy

na stronach firmy budowlanej KOLBUD.

O budowaniu wiemy wszystko lub prawie wszystko.
Zrealizujemy każde marzenie naszego klienta.
Budujemy i remontujemy tanio i solidnie.

 

 

Teraz także oferujemy nowoczesne mieszkania
w budownictwie wielorodzinnym.
Koniecznie zobacz na zakładce DOM!

 

Szanowni Klienci!

KOLBUD jest firmą prosperującą na rynku usług budowlanych od 1993 roku. Początki naszej działalności to realizacja drobnych remontów oraz produkcja wyrobów z betonu takich jak bloczki betonowe, kostka brukowa, obrzeża betonowe oraz sprzedaż hurtowa materiałów budowlanych. Jednak dzięki uporowi, wierze we własne siły i zainteresowaniu zagadnieniami budowlanymi, stworzyliśmy przedsiębiorstwo liczące się na lokalnym rynku usług budowlanych.

Postęp techniczny jaki dokonuje się w branży budowlanej jest dla nas wyzwaniem. Ciągła poprawa jakości materiałów, jak i aspektów związanych z ich stosowaniem, wymagają od nas pogłębiania swej wiedzy i umiejętności. Sprostanie tym warunkom ma ścisły związek z terminowością i jakością realizowanych przedsięwzięć.

W naszej firmie zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która posiada solidne przygotowanie do zawodu. Nasi pracownicy stanowią wyselekcjonowaną grupę fachowców, którzy w czasie wieloletniej pracy, zapoznali się z różnorodnymi problemami pojawiającymi się w trakcie realizacji robót budowlanych. Mając duże doświadczenie zawodowe potrafią je rozwiązywać, ale przede wszystkim wiedzą jak ich unikać oraz jak im zapobiegać.

Posiadamy dobrze zorganizowany system kooperacji z wieloma podwykonawcami branżowymi oraz dostawcami materiałów budowlanych i sprzętu specjalistycznego, a także biurami projektów, co pozwala nam podejmować się realizacji dużych i skomplikowanych zadań w stosunkowo krótkim okresie czasu. Nasze usługi staramy się świadczyć na jak najwyższym poziomie.

By sprostać wymaganiom naszych klientów, w najbliższej przyszłości obok posiadanych już certyfikatów i referencji, będziemy wprowadzać odpowiednie systemy jakości, by jeszcze bardziej poprawić jakość usług budowlanych.

Nieustannie poszerzamy zakres świadczonych usług. Najnowszy segment naszej oferty to budownictwo mieszkaniowe w formie budynków wielorodzinnych, który pragniemy rozwijać długofalowo oferując nowoczesne meszkania w atrakcyjnej lokalizacji i przystępnej cenie.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ostatnie ponad dwie dekady oraz bagaty portfel wykonanych przedsięwzięć budowlanych pozwalają z nadzieją patrzeć w przyszłość.

inż. Waldemar Skrodzki